رد ریبون کیش
بزرگترین فروشگاه لوازم تولد و بهترین مجری سورپرایز در جزیره ی کیش

بادکنک آرایی

"ردریبون" با تخصص و تجربه بهترین بادکنک آرایی را در مجالس عقد و عروسي، جشن تولد، سالن هاي ورزشي ، مدارس و مهدها و ..در جزیره زیبای کیش اجرا می نماید.

بادکنک آرایی واژه ای است که همرمان با بکارگیری حجم نسبتا زیادی از بادکنک برای تزئین و دکورسازی استفاده می شود، البته به شرطی که چیدمان آن شیک و شکیل و هماهنگ با موضوع مراسم باشد ، مثلا وقتی دو یا چند بادکنک ساده را بدون هیچ نظمی در یک مراسم تولد از سقف خانه آویزان کنیم، نمی شود بگوییم که بادکنک آرایی انجام داده ایم. بادکنک آرایی زمانی اتفاق می افتد که چیدمان شما دارای نظم ، شکل ، مفهوم یا زیبایی خاصی باشد.

بادکنک آرایی در مقایسه با دیگر شیوه های تزئین از مزایای بسیار خوبی برخوردار است. این مزایای خوب در بادکنک آرایی باعث شده است تا افراد زیادی از سال های گذشته تا کنون به این روش دکورسازی و تزئین روی بیاورند. بادکنک ازجمله وسایل تزئینالتی است که از سالهای گذشته تا کنون در بین افراد رواج داشته و شکل ظاهاری آن دچار تغییر خیلی زیادی نشده است. البته بادکنک های جدید همچون بادکنک فویلی توانسته است جای خود را در تزئینات بادکنک آرایی یی خوب بازکند و اگر چه جنس و مدل جدیدی از بادکنک را به ارمغان آورده است ولی در هر حال شکل و ظاهر آن چیزی جز همین بادکنک های ساده نیست.

در این بین استفاده از گاز هلیوم در بادکنک آرایی نیز کاربرد بسیار خوبی پیدا کرده است و گاز هلیوم بدلیل آنکه سبک است و چون خطرات دیگر گازها را ندارد در این روش تزئینات کاربرد بسیار خوبی پیدا کرده است. یکی از مهمترین مزیت های بادکنک ارایی نسبت به یگر روشهای تزئینات این است که زمان اجراي آن در مقایسه با دیگر تزئینات بسیار کمتر است .

بادکنک آرایی این دغدغه ر در مورد حمل آن برطرف کرده است که امکان انتقال و حمل و نقل بعضی از انواع بادکنک آرایی ها وجود دارد .، مثلا شما می توانید آن را در یک روز در یک مراسم و فردا در یک مراسم دیگر استفاده کنید.

همچنین اگر روی سالم ماندن در و دیوار خانه حساس هستین ، و اگر در یک ملک استیجاری زندگی میکنید و ار این می ترسید که صاحبخانه شما در رابطه با میخ زدن و پیچ روی دیوار حساس و نگران شود پس این را بدانید که برای بادکنک ارایی هیچ گونه خرابکاری در محل انجام مراسم  صورت نمی گیرد و نیازی زیادی به میخ و پیچ و …. نیست.

تزئینات بادکنک آرایی در هر محیطی قابل انجام است و به راحتی میتوان هرمكاني را به يك محيط برگزاري جشن  تبدیل کرد ، پس نیازی به زیر سازی و ساخت سازه های آنچنانی نیست ، گاهی با یک ریسه معمولی هم میتوان باکنک ها را به یک رشته در آورد و موجب شادی بچه ها و مهمانان را فراهم کرد.

یکی از مزایای دیگر بادکنک ارایی جنبه اقتصادی آن است ، این روش نسبت به تزئینات دیگری همچون  گل آرایی و …. ارزان تر است و پس از پایان مراسم به راحتی امکان نظافت محل مراسم وجود دارد ، بادکنک آرایی این امکان را برای شما فراهم می کند که به دلیل وجود طرح ها و مدل های مختلف بادکنک با هر سلیقه ای آن را تطبیق دهید.

شکل ظاهری منحصر به فرد بادکنک باعث نمایش شاد و زیبای آن شده و به خاطر حجم آن خیلی راحت محیط را پر از رنگهای شاد می کند .

تیم حرفه ای “ردریبون” در مجالس عقد و عروسي ، نامزدي ، جشن تولد ، جشن تکلیف ، همايش ، غرفه نمايشگاهي ، سالن هاي ورزشي ، مهد کودک ها ، مدارس بهترین بادکنک آرایی را در جزیره کیش اجرا می نماید.

آدرس فروشگاه رد ریبون کیش:
جزیره کیش، خانه گستر، مجتمع گنجینه۲، طبقه اول، واحد۳۹
تلفن:۰۹۰۳۵۲۲۱۱۱۰

2 دیدگاه ها
  1. فلاحی می گوید

    کاراتون قشنگه لایک

  2. رویا غفوری می گوید

    چند تا کاراتونو دیدم.یکی ساحلی بود و یکی هم خونگی.
    من دوس دارم یاد بگیرم.آموزش میدید؟هزنیش؟

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =